PlayStation 4 Slim 500GB Console

37,900 L

Dizajn me i holle dhe i lehte, me pamje elegante dhe pajisur me fuqin e vertete te PlayStation 4. Pamjet vizuale jane me reale, dhe te ngjashme me ate qe mund te shohi syri i njeriut.

Ka stok

SKU: TNP460 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand