Portable Wifi 4G Router LTE Mobile

2,990 L

 

Përdoreni “Portable Wifi 4G Router LTE Mobile” për të pasur internet nga UMTS/HSPA/LTE thjeshtë dhe shpejtë. Punon me bateri dhe mund ta merrni kudo që shkoni. Është aq i vogël sa mund ta mbani në xhep. Merreni me vete dhe shijoni WiFi-n kudo dhe kurdo!

Ka stok

SKU: CNG1625 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

With a mini size, the 4G WiFi router will be the perfect choice for you on the go.
Bridge WiFi and share network with your families and friends securely in the coffee shop or other public places. Stream and share smoothly movie, music, photos with your families and friends at the same time.
Stay powered with ample battery life, just put it into your pocket, enjoy WiFi anytime and anywhere.

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Type

4G LTE Mi-Fi

Supported frequency bands

-(4G) LTE FDD:B1/B3 (2100/1800Mhz)
-(3G) DC-HSPA+/HSPA+/UMTS:900/2100MHz
-(2G) GSM/GPRS/EDGE:850/900/1800/1900MHz

Speed

150Mbps DL / 50Mbps UL

Wi-Fi

IEEE 802.11b/g/n

Battery

2400mAH Lithium – ion

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Portable Wifi 4G Router LTE Mobile

1 x charging cable

1 x English User Manual