Power Adapter for Inspire 2

9,800 L

Karikues per drone DJI Inspire 2. Mund te karikon baterin e dronit dhe baterin e telekomandes njekohesisht per rreth 2.5 ore. 

Ka stok

SKU: DJI173 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Aksesore per

Dron

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim