Power Adapter Xiaomi USB-C

1,200 L

Adaptor origjinal Xiaomi per karikimin e pajisjeve tuaja. Ofron karikim te shpejtë dhe efikas me fuqi 20W, USB – C kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG1510-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Item Specifics
Output voltage

12V

Output Type

AC

Connection

Plug In

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger