Power Bank SIMBO

2,200 L

E vogel dhe me peshe te lehte. E pershtatshme per te karikuar shumellojshmeri pjisjesh. E pajisur me qark mbrojtes nga mbikarikimi, mbinxehja ose qark te shkurter. Me kapacitet te plote mund te karikoj pajisjet tuaja per disa here.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNT08 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Battery Capacity

10000 mAh

Interface

Wired

Number Of USB Ports

3

Maximum Output Current

3.0A (USB Type-C), 2.1A (USB-A)

Product Width/Depth

65 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim