Power over Ethernet Adapter Kit

2,790 L

 

Sherben per te kaluar energji dhe te dhena nga nje kabell i vetem Ethernet deri ne 100 meter. I thjeshte ne perdorim sepse nuk kerkon asnje konfigurim.

Ka stok

SKU: NEADA0012 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Interface

For POE200A:
1 10/100Mbps Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX RJ45 LAN port
1 10/100Mbps Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX RJ45 PSE port
1 48VDC power input port

For POE200B:
1 10/100Mbps Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX RJ45 LAN port
1 10/100Mbps Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX RJ45 PD port
1 12/9/5VDC power output port (5.5 mm round barrel)

LED Indicator

PWR

Dimensions

81 × 54 × 24 mm

Power Supply Unit of PoE Injector

Input: 100~240VAC
Output: 48V, 0.5A Switching PSU

Output Power For PoE Splitter

12, 9, 5VDC selectable

Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim