Powerbeats Pro Wireless Earphones

5,500 L

Powerbeats Pro, revolucion ne menyren e te berit stervitje. Ndertuar per atletet, nuk ka me kabuj qe tju pengojne. Rregulohen sipas karakteristikave te veshit. Te rehatshme dhe jo te rreshkitshme. Bere per te qendruar ne vend, pavarsisht asaj cfare beni.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN346 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
AUDIO
Sound Isolating

Yes

Integrated Amplifier

Yes

CONNECTIVITY
Connection Type

Wireless

Wireless Connectivity

Bluetooth

True Wireless

Yes

POWER
Rechargeable

Yes

Battery Life

9 hours

Battery Life Provided by Charging Case

15 hours

Fast Charging

Yes

Charging Interface

Lightning

FEATURES
Details

Water Resistant
Built-In Microphone
Carrying Case
Voice Activated
Call, Track selection, Volume

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu