Ofertë!

Precision Screwdriver Set

1,500 L

Set me 24 lloje te ndryshme. Te thjeshta ne perdorim dhe te perbera me material shume rezistent. Te pershtatshme per te punuar me pajisje elektronike.

Ka stok

SKU: DUN353 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim