Printer Brother Inkjet MFP DCPT310WRE1

19,500 L

Printer inkjet, skaner bardh e zi dhe me ngjyra per biznese dhe grupe pune te vogla. Printim I shpejte dhe cilesi e larte. Printon deri ne 12 faqe per minute bardh e zi dhe 6 me ngjyra per minute. 

Ka stok

Shitur: 199 copë
SKU: PRMFPI0027 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Inkjet

Color Capability

Color

Print Speed

up to 12ppm

PRINT
Speed

Up to 12ipm mono & 6ipm colour (based on ISO/IEC 24734)

Drop size

1.5 pico liters

SCAN
Speed for scan

From 3.5 seconds Mono & 4.38 seconds colour at 100dpi

Scanner Type

CIS

Resolution

Optical: Up to 1200 x 2400dpi

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Standard Tray: A4, LTR, EXE, A5, A6, Photo(102x152mm), Indexcard(127x203mm),Photo-L(9x13cm"), Photo-2L(127x178mm), C5 Envelope, Com-10, DL Envelope, Monarch. Manual Feed Slot: A4, LTR, EXE, A5, A6, Photo(102x152mm), Indexcard(127x203mm),Photo-L(9x13cm/), Photo-2L(127x178mm), C5 Envelope, Com-10, DL Envelope, Monarch- Plain, Inkjet, Glossy(cast/resin), Recycled.

Weights

Standard Tray: 64-220g/m2. Photo Tray: 64-220g/m2. Manual Feed Slot: 64-300g/m2.

CONNECTIVITY
Wireless

No

Local interface

Hi-Speed USB 2.0

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

453(W) x 380(D) x 159(H)mm,

Weight

7.1kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord, product safety manual, brief operating instructions, user manual, DVD, ink bottles, warranty card