Printer Brother Inkjet DCPT300YJ1

26,100 L

Shijoni te perdorurit e printerit me kosto te ulet. Me bojera rimbushese per te ulur harxhimin e kote te bojes. Rimbushja e bojes behet me 3 hapa te thjeshte. Shpejtesi printimi 27 faqe per minute ne bardh&zi dhe 10 faqe per minute ne printim me ngjyra. Kompakt dhe mund te vendoset ne cdo ambjent qe deshironi.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 396 copë
SKU: ALB069 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Inkjet

Color Capability

Color

Print Speed

up to 11 ppm

PRINT
Distinction

up to 6000 x 1200 dpi (vertically x horizontally)

Speed

mono: 11 fps
color: 6 fps

Drop size

1.5 pico liters

SCAN
Duplex Scanning

Not

Scanner Type

CIS

Resolution

optical: up to 1200 x 2400 dpi
interpolated: up to 19200 x 19200 dpi

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

types: office, inkjet and glossy paper
sizes: A4, Executive, Letter, A5, A6, envelopes (Com-10, DL, C5, Monarch), photos (10 x 15 cm), photos 2L (13 x 18 cm) and label (127 x 203 mm)

Weights

64 – 220 g / m 2

CONNECTIVITY
USB interface

USB 2.0

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

435 x 374 x 161 mm

Weight

7.1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord, product safety manual, brief operating instructions, user manual, DVD, ink bottles, warranty card