Printer Brother MFP Color Laser

54,990 L

 

Printim dhe fotokopje te shpejte deri ne 33 faqe per minute me cilesi te larte. Mundeson skanim te nje dokumenti ose te disa dokumentave njeheresh te cilat mund ti printoni ose ti ruani ne destinacione te tjera. Mund te lidhet me WiFi ose me fishe LAN. Toner qe zgjat deri ne 4000 faqe printim.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
30 g/kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Laser

Color Capability

Color

Print Speed

up to 31 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

31 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Yes

Time for the First Print Out

Less than 15 seconds

SCAN
Duplex Scanning

Not

Scanner Type

CIS

Resolution

Up to 1,200 x 2,400dpi (scanner window), 1,200 x 600dpi (from ADF), 19,200 x 19,200dpi (interpolated)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Standard & optional trays – plain, recycled, colored and letterhead paper (between 60 – 105g / m2) Multifunctional tray – plain, recycled, correspondence, colored, letterhead and glossy paper (between 60 -163g / m2) Duplex printing – plain, recycled, colored, letterhead and glossy paper (60 – 105g / m2) Automatic document feeder – plain & recycled paper (64 – 90g / m2)

Weights

Standard tray – A4, Letter, A5, A5 (Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal. Multifunctional tray – width: 76.2mm – 215.9mm x length: 127mm – 355.6mm. Automatic document feeder – width: 105mm – 215.9mm x length: 147.3mm – 355.6mm Duplex printing – A4

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0 & USB Host for external card reader

Wired Network Interface

10Base-T / 100Base-TX

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

435 x 526 x 539 mm

Weight

27.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim