Printer Canon I-SENSYS

24,900 L

Printer lazer, bardh&zi per biznese dhe grupe pune te vogla. Printim I shpejte dhe cilesi e larte. Printon deri ne 33 faqe per minute. Rrisni produktivitetin duke mos humbur kohe me printimin e dokumentave te nevojshme.

Ka stok

Shitur: 342 copë
SKU: SCCA0100 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Standard functions

Print

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 33 ppm

PRINT
Duplex Printing

Double Sided Printing

Print Resolution

600 x 600 dpi

Duty Cycle

up to 80,000 pages

MEDIA HANDLING
Input Capacity

Paper input (Standard):
250-sheet cassette
100-sheet multi-purpose tray
Paper input (Option): 550-sheet cassette

Output Capacity

150-sheet

Media Supported

A4, A5, A5 (Landscape), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Indexcard, Envelope (COM10, Monarch, C5, DL), Custom sizes: Min 76.2 x 127 mm Max. 215.9 x 355.6 mm

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

401mm x 373mm x 250mm

Weight

9.5 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Printer
Starter Cartridges
Quick Start Guide
Power Cable