Printer HP LaserJet Pro M15w

11,100 L

 

Cilesi dhe tekst te mprehte. Cilesi printimi deri ne 600 x 600 DPI dhe shpejtesi printimi 18 faqe per minute. Printim vetem bardh e zi. Funksioni baze eshte printimi por mund te lidhet me pajisje celular dhe mund te kopjoj dhe skanoj cdo dokument me ane te aplikacionit  HP Smart app me lidhje wireless. Ze shume pak vend dhe mund ta vendosni pothuajse kudo ne zyren apo shtepine tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Standard functions

Print

Wireless Printing

Yes

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 18 ppm

PRINT
Automatic 2-sided Printing

Not specified

Time for the First Print Out

As fast as 8.1 sec

PAPER HANDLING
Paper Input

Up to 150 sheets

Paper Output

Up to 100 sheets

Resolution

600 x 600 dpi

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

A4; A5; A6; envelopes (C5, DL); custom
Plain paper, envelope, postcard, Label

Weights

65 to 120 g/m²

CONNECTIVITY
Standart

Hi-Speed USB 2.0 port; built-in Wifi 802.11b/g/n

Mobile printing capability

Apple AirPrint™
Google Cloud Print 2.0
Mopria-certified
Wi-Fi Direct
HP Smart App

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

346 x 348 x 280 mm

Weight

3.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Preinstalled introductory HP LaserJet Black 45A print toner cartridge

Setup Guide

Reference Guide

Regulatory Statements Flyer

Power cord

USB cable

Garancia e produktit

12 Muaj