Printer HP LaserJet Pro M428DW

44,400 L

Printer, skaner dhe fotokopje te gjitha ne nje pajisje te vetme. I pershtatshem per zyra. Printim direkt nga USB ose nga kompjuteri. Lidhje me internet e cila ju lejon te printoni edhe nga pajisja juaj celulare ose tableti juaj. 

Ka stok

Shitur: 130 copë

SKU: SCDC0425 Modeli: M428DW Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan, Email

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 38 ppm

PRINT
First Page Out Time

As fast as 6.3 sec

Duty Cycle

up to 80,000 pages

Duplex Printing

Automatic (default)

SCAN
Scan Size (ADF)

216 x 356 mm

Color Scanning

Yes

Scanner Type

Flatbed, ADF

COPY
Copy Speed

Up to 38 cpm

Copy Reduce Settings

25 to 400%

MEDIA HANDLING
Input Capacity

Up to 350 sheets

Output Capacity

Up to 150 sheets

Media Supported

Custom Size
Statement
Tray 2 & Tray 3: A4
A5
A6
B5 (JIS)
Oficio (216 x 340 mm)
16K (195 x 270 mm)
16K (184 x 260 mm)
16K (197 x 273 mm)
Custom Size
A5-R
B6 (JIS)
Media size, tray 1 Executive
A4
A5
A6
B5 (JIS)
Oficio (216 x 340 mm)

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

420 x 390 x 323 mm

Weight

12.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HP LaserJet Pro M428dw
Preinstalled HP 59A Black LaserJet Toner Cartridge (yield: 3,000 pages)
Getting started guide
Support flyer
Warranty guide
Regulatory flyer
Power cord
USB cable

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu