Second Chance

Printer Laser Utax P-4531DN

15,500 L

 

Cilesi dhe tekst te mprehte. Cilesi printimi deri ne 1200 x 1200 DPI dhe shpejtesi printimi 45 faqe per minute. Printim vetem bardh e zi. Ze shume pak vend dhe mund ta vendosni pothuajse kudo ne zyren apo shtepine tuaj.

Ka stok

SKU: PRT19 Modeli: P-4531DN Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Standard functions

Print

First page out (ready) black

As fast as 5.9 sec

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 45 ppm

Resolution (black)

Up to 1200 x 1200 dpi

Print format

A4

Warm-up time

15 seconds

Greyscales

256.0

System memory

512 MB RAM, max 2 GB RAM

Interfaces

USB 2.0, 10/100/1000BaseTX, USB host, SD slot

Operating systems

Windows XP, Vista, 7/8/8.1/10, Server 2003/2008 R2/2012 R2, Linux, Mac ex OS 10.5

Functions

Duplex, 100 management codes, USB direct printing, private printing, barcode printing, Google Cloud Print

Dimensions (W X D X H)

15.9 x 16 x 12.3 in

Dimensions Maximum (W X D X H)

380 × 410 × 285 mm

Weight

Approx. 14.5 kg
(32 lbs)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu