Proda Bluetooth Earphone PD-BE200

1,900 L

Kufje me bluetooth e dedikuar per te kryer telefonata te gjata nderkohe qe ngisni makinen ose kryeni aktivitete te tjera. E lehte ne peshe dhe e perbere me material cilesor. Jetgjatesi baterie te konsiderueshme.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 152 copë
SKU: CNG1060 Modeli: PD-BE200 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Bluetooth version

4.1

Charging port

Micro USB

Battery

70mAh

Talk time

4 Hours

Music time

4 Hours

Standby time

96 Hours

Charging time

1-2 Hours

Wireless range

10 m

Devices

Connect 2 device at the same time

Microphone control

Support 2

Language mode

free

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim