Proda Charger with Lightning Cable 1.0A

300 L

Karikues dhe fishe karikimi e pershtatshme per modele te ndryshme iPhone.

Ka stok

SKU: PRD-AND Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Lighting Cable 1.0A