Professional Vintage Hair Trimmer T10

2,500 L

Makinë profesionale për qethjen dhe stilimin e flokëve. Nevojiten vetëm 2 orë karikimi për të punuar rreth 180 minuta. Makina është e pajisur me një ekran LCD i cili tregon gjëndjen e baterise, është kundra ujit dhe pastrohet shumë lehtë. Dhurata perfekte për familjarët dhe miqtë.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1558-G Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Suttik professional knight hair trimmer clipper is equipped with an advanced powerful motor and high-quality dual titanium blades. It can bring you a variety of hairstyles to meet everything you need for a successful haircut at home. Suttik hair clipper is defenitely a perfect gift for family and friends! Bring you the most comfortable haircut experience.

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Gold

Material

Metal

Power

5W

Voltage

DC5V

Battery capacity

1200mAh

Charging time

about 3 hours

Using time

Approximately 120 minutes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hair Clipper (no oil bottle)

3 x Guided combs (1mm, 2mm, 3mm)

1 x Protection Cap

1 x Cleaning Brush

1 x Transparent Protective Cover

1 x USB Charge Cable

1 x User Manual