PS4 Sony 1TB Console with 3 Games Included

42,000 L

Pajisje me e holle dhe e lehte, me pamje te re dhe e mbushur me fuqi të vertete te PlayStation 4. Nderfaqe e lehte: Shpejt, personale dhe me e lehte per tu shperndare, lidhuni dhe luani me miqte. Perjetoni ngjyra te gjalla, me pamje HDR qe ju lene pa fjale.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DES036 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand