PS4 Sony Slim 1TB + Fifa 20

44,300 L

Merrni lojen e bukur perseri ne “rruge”. FIFA20, krejtesishte e re, feston kulturen, stilin dhe krijimtarinë autentike të futbollit urban ne grafika me cilesi HDR me Playstation 4.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DES041 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand