PS4 Sony Slim 500GB + Fortnite

39,900 L

Futuni ne lojen globale Fortnite me permbajtje te re dhe ekskluzive ne paketen Neo Versa ne PS4. Me i lehte, pamje te re elegante dhe e mbushur me fuqi te vertete PlayStation 4.

Shitur , Vijne perseri

SKU: LND12 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand