PTW Fly Spinner

190 L

 

Behuni grup, krijoni lojera dhe shijoni nje konkurrence miqesore. Eshte menyra me e përsosur per t’u shlodhur, argetuar ose inkurajuar punen e grupit ne zyre. Beni nje pushim, ndizni krijimtarinë tuaj dhe rifreskohuni me rrotulluesen fluturuese.  

Ka stok

SKU: PTW008 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x spinner