PTW Fly Spinner

850 L

Behuni grup, krijoni lojera dhe shijoni nje konkurrence miqesore. Eshte menyra me e përsosur per t’u clodhur, argetuar ose inkurajuar punen ekipore ne zyre. Beni nje pushim, ndezni krijimtarinë tuaj dhe rifreskohuni me rrotulluesen fluturuese. Eshte menyre e shkelqyeshme per t’u clodhur dhe per te hequr stresin.

Ka stok

SKU: PTW008 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim