Q8 Car Vacuum Cleaner

1,490 L

 

Fshese me korent per pastrim ne makine,pa kabull per nje pastrim super te lehte.Madhësia e saj  dhe pesha e lehtë qe e karakterizon e bën atë një pajisje jashtëzakonisht te dobishme për makinën tuaj.Dizajni i saj mundeson pershtatjen dhe pastrimin edhe ne qoshe . Cdo gje ne makine do te jete e paster dhe askush tjeter me mire se ju nuk mund ta bej si duhet.

Ka stok

SKU: CNG2358-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Material

ABS+PC

Battery capacity

4000mAh

Input

5V/1.5A

Power

120W

Suction

about 9000Pa

Dust collection bin

120ml

Working time

about 30 minutes

Charging time

about 4 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1xVacuum cleaner

1xExtension interface

3xNozzle

1xCharger