QCY Aily Pods Tws Bluetooth Earphones

2,990 L

 

Muzike portabël që nuk mbaron kurrë, QCY Aily Pods janë shumë të rehatshme  dhe mundësojnë muzikë të pastër dhe me kualitet të lartë. Telefonatat tuaja do të jenë të pastra si kurrë më parë dhe papërshkueshmëria nga uji në nivel IPX4 i bën kufjet ideale për ti marrë kudo me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Type

In-Ear

Bluetooth

5.3

Available System

iOS/ Android

Wireless/Bluetooth Range

10m

Standby Time

Aprox 100 h

Battery Life

3 h calling, 5.5 h playback

Battery Capacity

220mAh

Charging Port

Type-C

Waterproof

IPX4

Dimensions

32.5×18.3×20.3 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Earbuds
1 x Charging Cable
1 x Charging Case
1 x User Manual