SAPO ERDHI

QCY H4 Wireless Headset

5,490 L

 

Kufje CQY H4, me bluetooth v5.2 dhe noise cancellation për tinguj të pastër dhe pa ndikime të jashtme, me frekuencë deri në 40 KHz dhe distancë deri në 10 metër. Me dizajn minimalist por mjaft komforte dhe praktike për tu marrë kudo me vete.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

H4

Color

Black, White

GENERAL
Driver

43 mm

Bluetooth Version

V5.2

Supported Profiles

HFP/A2DP/AVRCP

Transmitting Distance

10m

Frequency Response

Up to 4 0kHz

Other Features
Noise Cancelling

Yes

Battery & Charging
Battery Capacity

600mAh

Music Time

60-70h

Charging Time

2.5h

Dimensions & Weight
Dimensions

160 × 80 × 198 mm

Weight

150 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x QCY Wireless Headset