Ofertë!

QCY HT01 ANC Bluetooth Earphones

4,900 L

Kurseni: 1,090 L

Ndjeni muziken me QCY HT01 ANC. Modeli me i ri i kufjete te brandit QCY. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 30 ore jetgjatesi baterie bashke me kutin. Merrni ne dore kontrollin duke komanduar muziken duke prekur kufjet. Mund te perdoren te dyja njeheresh ose vetem njera nga kufjet.

Ka stok

SKU: QCY-HT01 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Sound

• 7mm dynamic driver
• Response frequency: 20Hz-20kHz
• Low latency (for video games)

Microphones

• ANC noise cancellation
• Outdoor mode

Connection

• Bluetooth v5.0
• Distance of use: up to 10 meters
• Supports HFP / HSD / A2DP / AVRCP / AAC / SBC
• Compatible with Android and iOS
• APP QCY ( Android e iOS )

Functions

• Automatic pairing
• Touch control
• Placement sensor

Battery

• Battery: 70 mAh (earphones) / 600 mAh (charging case)
• Usage time: 3.5 hours (earphones with ANC on) / 4.5 hours (earphones with ANC off)
• Usage time with charging: 30 hours (with ANC off)
• Charging via USB Type C
• Accepts 10W wireless charging

Weight

4gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 2 x QCY HT01 ANC (left and right)
  • 3 x Pairs of pads S / M / L
  • 1 x USB Type C Cable
  • 1 x Manual (Chinese and English)