Ofertë!
BEST DEALS

QCY Smart Watch GTC

2,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Me oren GTC mund të dëgjoni muzikë sa të dëshironi për të mbajtur ritmin gjatë aktiviteteve tuaja, mundëson monitorim 24 orë të rrahjeve të zemrës, është pajisur me bateri jetëgjatë dhe shumë e rehatshme për t’u mbajtur gjithë ditën në dorë.

Ka stok

SKU: QCY002-B Modeli: WA22GTCA Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

WA22GTCA

Color

Black

GENERAL
Display

1.85 inchs Square Display

Touchscreen

Yes

Systems supported

IOS and Android

Waterproof

IPX8

Battery Capacity

220mAh

Battery life

3-5 days with daily use, 15 days with standby

Charging port

USB-A / magnetic connector

Bluetooth

v5.0

Sensors

Heart Rate Sensor
G Sensor

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

43.7 x 36.4 x 10.5 mm

Weight

34 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x QCY Smart Watch GTC

1 x Charger

1 x User Manual