Ofertë!
BEST DEALS

QCY T13 True Wireless Earbuds

1,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Kufjet me Wireless QCY T13, suportojne lidhje me Bluetooth me ndjeshmeri te larte 5.0  dhe kane percjellje zeri me te shpejte dhe te fuqishme se BT4.0 dhe BT4.1. Keto kufje jane shume te rehatshme dhe ergonomike. Jini te lire te shijoni kenget tuaja te preferuara kudo dhe kurdo, pa u shqetesuar per kabujt e bezdisshem te kufjeve.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
BEST DEALS
Ofertë!

Samsung Galaxy Buds Live

7,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.1

Style

In-ear

Waterproof

Yes

Frequency

20 – 20000Hz

Working time

About 30 Hours

Sensitivity

103dB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging case

3 x Eartips pairs (S/M/L)

1 x Manual