QCY T17S True Wireless Earbuds

2,990 L

 

Kufjet me Wireless QCY T17s, suportojne lidhje me Bluetooth me ndjeshmeri te larte 5.2 dhe kane percjellje zeri te shpejte dhe te fuqishme. Keto kufje jane shume te rehatshme dhe ergonomike. Jini te lire te shijoni kenget tuaja te preferuara kudo dhe kurdo, pa u shqetesuar per kabujt e bezdisshem te kufjeve.

Ka stok

SKU: QCY-T17S Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Band 6

4,790 L
Kurseni: 2,200 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Light Grey

Wearing Type

In-Ear

Material

ABS+PC

Weight

4.2 g (Earbuds)

Control Button

Touch

Chipset

Qualcomm

Bluetooth

5.2

Transmission Distance

10m

Impendance

32 Ω

Sensitivity

98 dB

Frequency Response

20 Hz- 20 Khz

Microphone

4

Battery
Battery Capacity

380 mAh

Battery Life

26 hours

Earbuds Battery Life

7.5 hours

Charging Time

2.5 hours

Charging Port

USB Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging case

3 x Eartips

1 x User manual

1 x Type-C cable