Qumox WC002 Full HD Webcam

2,490 L

 

Kamer full HD nga Qumox për kompjuter apo laptop me cilësi  HD 1080p dhe kënd shikimi 110°. Është e përshtatshme për konferenca, mësim online si edhe për platforma si Skype, Teams etj.

Ka stok

SKU: DUN1356-B Modeli: WC002 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Max Resolution

1920 x 1080/30fps

Image sensor

1/4 COMS

Large windows capture size

640 x 480/ 800 x 600

Video Modc

24bit true color

Interface

USB Port

Transmission rate

320 x 240 30F/s 640 x 480 30F/s
1920 x 1080 30F/s

Noise-signal ratio

Greater than 48dB (30F/s220LUX)

Dynamic range

Greater than 72dB

Image focus

20 feet infinity

Support

Linux
Windows
Mac OS
Chrome
Android
Ubuntu

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Qumox WC002 Full HD Webcam

1 x User documentation