Raf Ceramic Fan Heater

3,990 L

 

Ngrohës nga Raf. E vogël dhe tepër praktike. Mund të ngrohni ambjentin pa pasur nevojë të prisni. Zgjidhja juaj për këto ditë të ftohta!

Ka stok

SKU: CNG3154-B Modeli: R.1188 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Product model

R.1188

Type

Electric heater

Voltage

220 V

Frequency

50 Hz

Power

1800 W

Consumption area

15 m² – 20 m²

Number of temperature modes

3

Size

23 x 17 x 13.5 cm

Weight

1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Raf Ceramic Fan Heater

1 x User Manual