Rasure RGB Mouse Pad RS-02

1,690 L

 

Tapet mausi RGB me dritë dhe ngjyra të ndryshueshme. Përbëhet nga material 100% cilësor dhe ka bazë gome e cila nuk rrëshket. Është ideal për lojra, shtëpi, zyrë etj.

Ka stok

SKU: CNG1607 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

RS-02

Material

Resin + Rubber

Interface

USB

Voltage

5V / <150mA

Name

LED Mouse Pad

Color

Black

USB Cable Length

1.4M / 1.9M

Size

35CM x 25CM

Application

Office , Home , Gaming And Etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Rasure RGB Mouse Pad RS-02