Razer Basilisk X Hyperspeed Gaming Mouse

5,990 L

 

Fitoni avantazh konkurrues ndërsa luani me këtë maus pa kabllo Razer Basilisk X me shpejtësi të lartë. Sensori optik 16,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla, ndërsa teknologjia pa kabllo Hyperspeed dhe lidhja Bluetooth sigurojnë lidhje pa ndërprerje me një larmi të madhe pajisjesh. Ky maus pa kabllo Razer Basilisk X me shpejtësi të lartë ka gjashtë butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: DUN1004-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Bluetooth

Color

Black

Hardware Platform

PC

Item Weight

200 gr

Product Dimensions

‎5.11 x 2.36 x 1.65 inches

Batteries

‎1 AA batteries required. (included)

Maximum Sensitivity

16000 dpi

Number of Buttons (Total)

6

System Requirements

Apple MacOS, Microsoft Windows

Mouse Type

Gaming

Mouse Operation

Button(s), Scroll wheel

Handedness

Right-handed

Tracking Method

Optical

Designed for Game Genre

FPS, MMO, MOBA, RPG, RTS

Operating System Compatibility

Linux, Mac, Windows

Plug and Play Operation

Yes

Interface(s)

USB

Mouse Power Source

Battery-powered

On/Off Switch

Yes

Rechargeable Battery (Mouse)

No

Battery Size

AA

Number of Batteries Required

1

Batteries Included

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Basilisk X Hyperspeed Gaming Mouse