Razer DeathAdder V2 Pro Wireless Gaming Mouse

11,990 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Razer Deathadder V2 Pro. Sensori optik 20,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus vjen me dizajn ergonomik  dhe me 8 butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: DUN1300-B Modeli: RZ01-03350100-R3A1 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
Ofertë!

Asus Tuf Gaming 15.6″, 512GB SSD, Core i5 – 16GB

133,990 L
Kurseni: 16,000 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Asus TUF Dash F15 Gaming 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

214,990 L
Kurseni: 25,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

FORM FACTOR

Right-Handed

CONNECTIVITY

Razer™ HyperSpeed Wireless
Wired – Speedflex Cable
Bluetooth

BATTERY LIFE

Up to 120 Hours

RGB LIGHTING

Razer Chroma™ RGB

SENSOR

Optical

MAX SENSITIVITY

20000 DPI

MAX SPEED

650 IPS

MAX ACCELERATION (G)

50

PROGRAMMABLE BUTTONS

8

SWITCH TYPE

Optical

SWITCH LIFECYCLE

70 Million Clicks

ON-BOARD MEMORY PROFILES

5

MOUSE FEET

100% PTFE Mouse Feet

CABLE

Razer™ Speedflex Cable

TILT SCROLL WHEEL

No

Dimension

127 x 61.7 x 42.7 mm

Weight

88 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer DeathAdder V2 Pro Wireless Gaming Mouse

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu