Razer Huntsman Mini Gaming Keyboard

14,990 L

 

Hyni në një dimension të ri vdekjeprurës me Razer Huntsman Mini – një tastierë lojrash 60% me ndërprerës optik Razer. Lehtësisht e lëvizshme dhe ideale për konfigurime të thjeshta. Ka ardhur koha për të përjetuar aktivizimin e shpejtë rrufe në tastierën më kompakte deri më tani nga Razer. Huntsman Mini nuk ka rreshtin e funksioneve, grupin bazë dhe numpad-in e një tastierë tradicionale me madhësi të plotë, megjithatë nuk humbet asnjë funksionalitet sepse të gjitha këto funksine janë ende të aksesueshme nëpërmjet funksioneve dytësore dhe shkurtoreve.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

SWITCH TYPE

Razer™ Clicky Optical Switch

KEY FEEL

Light and Clicky

SIZES

60%

LIGHTING

Razer Chroma™ RGB customizable backlighting with 16.8 million color options

WRIST REST

None

ONBOARD MEMORY

Hybrid onboard storage – up to 5 profiles

MEDIA KEYS

None

PASSTHROUGH

None

CONNECTIVITY

Wired – Detachable Type-C

KEYCAPS

Razer Doubleshot PBT Keycaps

OTHERS

Standard Bottom Row Layout
Aluminum construction
60% Compact form factor
Onboard lighting presets
Razer Synapse 3 enabled
Fully programmable keys with on-the-fly macro recording
N-key roll-over with built-in anti-ghosting
Gaming mode option
1000 Hz Ultrapolling

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Hunstman Mini

1 x Detachable USB-C cable

1 x User guide