Ofertë!

Razer Kiyo Webcam

10,490 L

Kurseni: 2,500 L

:
:
:

Me Razer Kiyo, fansat ose miqtë tuaj janë gjithmonë vetëm një klikim larg. Me ndriçim të ngjashëm me atë të një studioje profesionale dhe rezolucion të plotë HD, kjo kamer është e shkëlqyer për transmetim live ose videocall-e.

Ka stok

SKU: DUN1437 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

VIDEO RESOLUTION

1080p @ 30FPS / 720p @ 60FPS / 480p @ 30FPS / 360p @ 30FPS

FIELD OF VIEW

81.6 °

IMAGE RESOLUTION

4 Megapixels

STILL IMAGE RESOLUTION

1920 x 1080

CONNECTION TYPE

USB2.0

FOCUS TYPE

Auto

VIDEO ENCODING

YUY2/MJPEG or H.264

MOUNTING OPTIONS

L-shape joint and Tripod (Not included)

IMAGE QUALITY SETTINGS CUSTOMIZATION

Yes

CABLE LENGTH

1.5 meters braided cable

AUDIO CODEC

16 bit 48 KHz

POLAR PATTERNS

Omnidirectional

SENSITIVITY

-38 dB

COMPATIBILITY

PC with a free USB port
Windows® 7 (or higher)
Internet connection
500 MB of free hard disk space*
*Increased system requirements and additional software may be required for certain applications.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Webcam

1 x Manual