Razer Kraken X Wired Gaming Headset

7,990 L

 

Razer Kraken X Wired Gaming Headset janë dizenjuar posaçërisht për lojra, për të çuar eksperiencën tuaj të të luajturit në një nivel tjetër. Peshojnë shumë pak dhe janë aq te rehatshme sa nuk do i ndjeni fare gjatë kohës që luani. Të përshtatshme për përdorim në kompjuter dhe shumë platforma të ndryshme lojrash si  Xbox, Nintendo, Playstation,VR etj. Pajisur me softuer të tingullit rrethues 7.1, në mënyrë që të mund të provoni audio të saktë. Do të jeni në gjendje të kapni drejtimin nga vjen veprimi. Razer Kraken X prodhon tinguj të qartë dhe të balancuar. 

Ka stok

SKU: DUN1358-W Modeli: RZ04-02890300-R3M1 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

RZ04-02890300-R3M1

Color

White

Frequency Response

12 Hz – 28 kHz

Impedance

32 Ω (1 kHz)

Sensitivity

109 dB (1 kHz)

Driver Size - Diameters (mm)

40 mm

Driver Type

Custom Tuned

Earcups

Oval Ear Cushions

Inner Earcup Diameter

Width: 44 mm / 1.73"
Length: 65 mm / 2.55"

Earpads Material

Leatherette / Foam

Noise Cancelling

None

Connection Type

Analog 3.5 mm

Cable Length

1.3 m / 4.27 ft.

Weight

250 g / 0.55 lbs

Microphone Style

Bendable cardioid microphone

Microphone Frequency Response

100 Hz – 10 kHz

Microphone Sensitivity (@1KHZ)

-45 ± 3 dB

Other Controls

On-earcup Mute Function: Click-to-mute
On-earcup: Volume Up/Down

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Kraken X Wired Gaming Headset

1 x Manual