Ofertë!

Realme 8i

26,490 L

Kurseni: 1,210 L

Zhytuni në ekranin e madh 6,6” të smartphon-it Realme 8i. Memoria RAM ka kapacitet 4GB dhe memoria e brendshme 128 GB. Kamera e pasme ka rezolucion 50MPx dhe kamera selfie 16 MPx. Me 6 shpejtësi të ndryshme rifreskimi, telefoni juaj mund të kursejë gjithashtu energjinë e baterisë. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur lojëra ose duke parë filma, përjetoni përgjigje të menjëhershme dhe një fushë më të gjerë shikimi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Apple iPhone 13 Pro Max

139,990 L152,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Network
Technology

GSM / HSPA / LTE

Body
Dimensions

164.1 x 75.5 x 8.5 mm

Weight

194 g

Build

Glass front, plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

Display
Display Size

6.6"

Resolution

1080 x 2412 pixels, 20:9 ratio (~400 ppi density)

Platform
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G96 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G57 MC2

Memory
Card slot

microSDXC (dedicated slot)

Ram

4GB

Rom

128GB

Main Camera
Quad

50 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Selfie Camera
Single

16 MP, f/2.1, (wide), 1/3.0", 1.0µm

Features

Panorama

Sound

Loudspeaker
3.5mm jack

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.1

USB

USB Type-C 2.0

Sensors

Fingerprint

Battery
Type

Li-Po 5000 mAh

Charging

Fast charging 18W

Color

Purple, Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Realme 8i

1 x USB Type-C Cable

1 x Charge Adapter

1 x Quick Guide

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu