Realme Air Buds 3

1,990 L

 

Kufjet pa kabllo Realme  Air Buds 3 janë rezistente. Të pajisura me Bluetooth  5.0. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, ato lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Mund të kontrolloni volumin dhe të ndërroni këngët thjeshtë duke prekur kufjet në pjesën e jashtme.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Aura White

Connectivity

Bluetooth

Features

– 35dB 4Mic Active Noise Reduction
– 94ms Ultra- Low Latency
– 30 Hours Long Battery Life
– 10mm Super Dynamic Unit
– Sound Through Mode
– Dual Microphone Call Noise Reduction

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Realme Air Buds 3,

1 x Charging case,

1 x Type-C charging cable,