OFERTA VETËM ONLINE

Realme Air Buds Pro

2,490 L

 

Kufjet Realme te pajisura me Bluetooth  5.0. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, ato lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Mund te kontrolloni volumin dhe te nderroni kenget thjesht duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA E LIMITUAR

Xiaomi FlipBuds Pro

14,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Bluetooth

5.0

Stand by

20h

Calling time

2.5 h

EARBUD BATTERY CAPACITY

45mAh

CHARGING CASE BATTERY CAPACITY

400mAh (Can charge earbuds 4 times)

FEATURES

Intelligent noise reduction
New touch technology
Compatible with IOS/Android

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Realme Air Buds Pro

1 x Charging cable