Realme Buds Air 2

5,990 L

 

Nëse blini kufjet pa kabllo Realme Buds Air 2 do të përjetoni magjinë e vërtetë të zërit. Kufjet vijnë me dizajn rezistent ndaj ujit IPX5, kështu që mund t’i mbani edhe gjatë aktiviteteve fizike pa u shqetësuar për djersën. Çipi i ri inteligjent i anulimit të zhurmës Realme R2 që gjendet në këto kufje, kombinon performancën e fuqishme me konsumin ultra të ulët të energjisë për një lidhje të qëndrueshme dhe një përvojë të re të paharrueshme. Gjithashtu këto kufje vijnë edhe me mikrofon të dyfishtë i cili bën të mundur regjistrimin me cilësi shumë të lartë të zërit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Closer Black, Closer White

Water Resistant

IPX5 (earbuds only)

CONNECTIVITY
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.2

Bluetooth Range

10 m

Charging Time

10mins Charge for 120mins Playback

Battery Life

Up to 25 hrs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Buds,

1 x Charging case,

1 x Type-C charging cable,

1x Earbud tips ×3 (S/M/L, M installled by default),

1 x Info card & User Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu