Realme C11 2021

13,500 L

Bli mirë dhe lirë! Realme C11, smartphoni më i ri i cili vjen si një përgjigje ndaj rritjes së çmimeve përgjatë industrisë së prodhimit. Është shumë cilësor edhe pse me çmim kaq të arsyeshëm. Ky teleon vjen i pajisur me RAM 2GB, 32GB memorje dhe me sistemin më të fundit të Androidit.

Ka stok

SKU: CEL1303-GR Modeli: c11 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.2 x 76.4 x 8.9 mm (6.50 x 3.01 x 0.35 in)

Weight

190 g (6.70 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 10W

Qi fast wireless charging

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Unisoc SC9863A (28nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 2MP )

Dual Details

13 MP, f/2.2, (wide), PDAF
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, (wide)

Features Selfie

HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

NFC

No

Radio

Unspecified

USB

microUSB 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Realme C11 2021,

1 x Charger,

1 x USB cable,

1 x Screen protection film,

1 x SIM card tool,

1 x Quick guide,

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu