Redmi 10000mAh Power Bank

2,490 L

 

Powerbank me kapacitet 10,000 mAh nga Xiaomi. Karikim te shpejte deri ne dy pajisje njekohesisht. I pershtatet automatikisht pajisjes te cilen duhet te karikoj. E pajisur me qark mbrojtes ndaj mbinxehjes, karikimit te tepert dhe qarkut te shkurter. E vogel dhe shume praktike. 

Ka stok

Shitur: 98 copë

SKU: CNG1171-B Modeli: PB100LZM Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Battery Capacity

10000 mAh

Charging Devices

Smartphone, Tablet, Camera

Support Quick Charge

One-way quick charge

Shell Material

Plastic

Output Power

5V 2.1A

INTERFACES
Input Interface

Micro USB

Output Interface

Double USB, Micro USB, Type C

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

15.05 x 7.36 x 1.51 cm

Weight

0.4000 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim