Remax Bluetooth Earphone T8

1,500 L

Kufje me bluetooth e dedikuar per te kryer telefonata te gjata nderkohe qe ngisni makinen ose kryeni aktivitete te tjera. E lehte ne peshe dhe e perbere me material cilesor. Jetgjatesi baterie te konsiderueshme. 

Ka stok

SKU: CNG1061 Modeli: RB-T8 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Application

Running,Sport,Working

Compatible with

Computer,iPhone,Mobile phone,Portable Media Player

Connectivity

Wireless

Frequency response

20Hz – 12KHz

Impedance

32ohms

Sensitivity

96dB ± 3dB

Music Time

5h

Standby time

55h

Talk time

5h

Bluetooth distance

W/O obstacles 10m

Bluetooth mode

Headset

Bluetooth Version

V4.1

Battery Capacity

50mAh

Dimensions

5.10 x 1.50 x 2.10 cm

Weight

0.0070 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim