Remax RB-H10 Pro HIFI Bluetooth Speaker

34,990 L

 

Boks me Bluetooth nga Remax. I fuqishem, me ze te larte dhe dinamik. Karikohet shpejt permes portes Type-C.

Ka stok

SKU: RB-H10PRO Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
USB Port

Yes

Input Interface

AUX, Bluetooth, Type C

Frequency (Hz - KHz)

20Hz-18kHz

Signal to Noise Ratio (dB)

100dB

Bluetooth Range

10 Meter

Feature

Fast and stable charging through Type-c port, Two 3.5 wired series interfaces

Dimensions

140 x 140 x 550mm

Weight

3.65Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remax RB-H10 Pro HIFI Bluetooth Speaker