Remax RP-W9 Wireless Charger

1,790 L

 

Karikues wireless nga Remax. I pajisur me mbrojtje ndaj mbinxehjes dhe qarkut te shkurter. Pershtatet per te gjithe modelet e celulareve te cilet e mundesojne kete menyre karikimi. Karikim te shpejte deri ne 10W. Pershtat karikimin ne menyre automatike sipas celularit qe vendoset.

Ka stok

SKU: CNG2277-B Modeli: RP-W9 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

‎RP-W9

Color

Black

OS

‎Andriod, IOS

Connectivity technologies

USB

Input

DC5V / 9V2A (MAX)

Output

DC5V / 9V 1A (MAX)

Transmission distance

≤8mm

Transmitting power

10W

Product diameter

104mm

Weight

‎454 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Charger

1 x USB Cable

1 x Manual