Ofertë!
OFERTË ONLINE

Resident Evil Village – PlayStation 5

6,490 L

Kurseni: 3,500 L

Një kapitull i ri në historinë e Resident Evil. Ky kapitull i tetë i serisë kryesore të Resident Evil vazhdon historinë e rrezikut të Resident Evil 7. Tmerri i mbijetesës është më intesiv se kurrë me kthimin dhe futjen e shumë elementëve të njohur.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

89,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Features

• All New Experiences
Picking up where Resident Evil 7 biohazard left off, Resident Evil Village is the eighth major installment in the flagship Resident Evil series.

• Next Generation Technology
RE Engine paired with next-gen console power will deliver photorealistic graphics, bringing the shadowy village and its haunting residents to life. Resident Evil Village will showcase the most realistic survival horror experience to date.

• First-Person Action
Players will assume the role of Ethan Winters and experience every up-close battle and terrifying pursuit through a first-person perspective.

• Familiar Faces
Chris Redfield has typically been a hero in the Resident Evil series, but his appearance in Resident Evil Village seemingly shrouds him in sinister motives

• A Living, Breathing Village
More than just a mysterious backdrop for the horrifying events that unfold in the game, the village is acharacter in its own right with mysteries for Ethan to uncover and terrors to escape from.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Resident Evil Village game

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu