RGB Gaming Keyboard K-30

3,490 L

 

Tastiera K-30 është e pajisur me efekte ndriçimi, duke shtuar më tepër kënaqësinë e lojës, të cilat janë të ndryshueshme dhe të përshtatshme. Tastet janë më rezistente ndaj konsumit të përdorimit afatgjatë. Sipërfaqja e tyre është e lëmuar dhe klikimi shumë i lehtë, duke bërë përdorimin e tastierës shumë të rehatshëm.

Ka stok

SKU: CNG3215-B Modeli: K-30 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Interface Type

USB

Cable

1.5M

Keys Type

Mechanical

Voltage

5V/DC

Current

400mA

Type

Wired

Keys

104 keys

Multimedia Function

Yes

Backlighting

Yes

Special features

Backlit

Keyboard Language

English

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Keyboard

1 x Manual