RGB Gaming Mouse Pad 15W Wireless Fast Charger

3,490 L

 

Tapet mausi RGB Gaming i pajisur me karikues të integruar wireless për karikimin e pajisjeve të cilat janë të pajisura me këtë teknologji. Ky tapet përmban 7 modalitete statike dhe 3 dinamike dritash të cilat mund të kontrollohen nga një buton OneTouch. Përbëhet nga material cilësor i cili bën të mundur kapjen e çdo lëvizjeje të mausit dhe ka bazë gome e cila nuk rrëshket.

Ka stok

SKU: CNG2642-RGB Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Logitech G PRO X Superlight Wireless Gaming Mouse

16,490 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Dimension

800 x 300 x 4mm

Detachable Cable length

180 cm

Weight

640 g

Backlight

7 color and 3 RGB backlight effects

Power Supply

USB power

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mousepad

1 x User documentation