RGB Light Ring MJ38

3,490 L

 

Unaze LED me diameter 38cm me ndricim te ndryshueshem. Perdorim brenda ose ne ambjente te jashtme. Perdoret per foto, make up profesional, sallone bukurie ose per livestream dhe filmime te ndryshme. Mund te montohet ne tripod ose ne mbajtese te ndryshme. (Ne paktim perfshifet vetem Unaza Led!)

Ka stok

SKU: CNG1354 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
Ofertë!

Baseus Backseat Car Mount

990 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Model

MJ-33

Size

diameter 38cm

Lamp beads

168pcs

Color temperature

3000K-6500K

Color rendering index

>90

Input voltage

5V

Frequency

50-60HZ

Lumens

1000LM

Interface

USB (with PTZ + mobile phone clip)

Maximum power

25W

Light color

cold color
warm color
natural color
RGB light

CRI

Ra> 90

Adjustable colors

adjustable brightness and color mixing, special color effects

Adjustable brightness

10-100% (10 levels)

Material

ABS + PC

Features

15 color patterns and 10 step brightness adjustable

Warm light/cold light/natural light one key switch

Suitable for photography, stream video, live broadcast

Fit for mobile phones up to 6.5 inches

360 degree rotation for multi-angle adjustment

Key operation, easy and convenient

Informacione për paketimin

Ne paktim perfshifet vetem Unaza Led, pa komponentet shtese si ne pershkrimin me foto!